Porozmawiaj online z Campus France
Nasi konsultanci nie są w tej chwili dostępni

Uczelnie i szkoły

TBS Business School
TBS Business School
20 bld Lascrosses
31068 Toulouse
Francja
tel. (+33) 05 61 29 49 49

Informacje o uczelni


TBS jest francuską uczelnią wyspecjalizowaną w kształceniu z zakresu zarządzania, cieszącą się tzw. koroną akredytacyjną tj. EQUIS, AACSB i AMBA. Uczelnia posiada trzy kampusy: główny w Tuluzie, w Barcelonie oraz w Casablance, gdzie oferowana jest edukacja typu executive.
 
PODWÓJNE DYPLOMY POLSKO-FRANCUSKIE

Uczelnia prowadzi program podwójnego dyplomu z SGH, w ramach którego studenci SGH, zgodnie z obowiązującą strukturą, będą realizować jeden rok studiów w TBS, podczas którego będą mieli szeroki wybór specjalizacji w ramach 5 „Professional Options” oferowanych w języku angielskim, ale także kilkunastu w języku francuskim. Jakkolwiek językiem studiów w tym MPPD będzie język angielski, to studenci SGH legitymujący się (wymaganą na poziomie minimum B2) znajomością języka francuskiego będą mogli studiować w TBS także w języku francuskim. Mamy nadzieję, że nowa oferta MPPD dla studentów kierunków zarządzanie i International Business z bardzo dobrym partnerem francuskim jakim jest Toulouse Business School wzbudzi zainteresowanie studentów SGH. Dużym zainteresowaniem studentów SGH cieszy się – z racji dużej dynamiki rozwoju rynku lotniczego w Polsce – sektor lotniczy, a TBS oferuje między innymi specjalizacje w zakresie zarządzania sektorem lotniczym we współpracy z koncernem AirBus, który ma swoją siedzibę w tym mieście.
Więcej informacji o MPPD, jego strukturze, programie studiów oraz warunkach kwalifikacji ukaże się wkrótce na stronie DPM.

Dodatkowych informacji o uczelni i studiach można uzyskać pod adresem: international.tbs@tbs-education.fr
 
 

Pliki

Zdjęcia