Porozmawiaj online z Campus France
Nasi konsultanci nie są w tej chwili dostępni

Przedsiębiorstwa

Hays Poland Sp.zo.o.
Hays Poland Sp.zo.o.
Złota 59
00-120 Warszawa
Polska

Informacje o firmie


Hays Poland jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy Hays plc, która jest największą na świecie firmą zajmującą się rekrutacją specjalistyczną. Działając na rynku rekrutacyjnym od ponad 40 lat, Hays posiada 240 biura w 33 krajach. Łącznie pracuje w nich ponad 9000 ekspertów w 20 specjalizacjach. W 2002 roku otworzyliśmy pierwsze biuro w Polsce.

Od tego czasu umocniliśmy naszą pozycję na polskim rynku, stając się niekwestionowanym liderem w rekrutacji specjalistycznej. Obecnie w Hays Poland zatrudnionych jest ponad 190 osób w biurach w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Trójmieście, Łodzi, Poznaniu oraz Szczecinie. 

Świadczymy dopasowane do wymagań klienta usługi w zakresie rekrutacji specjalistów i menedżerów pozyskując najlepszych kandydatów do pracy stałej, tymczasowej oraz na kontrakt. Portfolio naszych usług obejmuje ponadto Executive Search, Recruitment Process Outsourcing (RPO) oraz marketing rekrutacyjny.
 
Z pasją wspieramy rozwój zawodowy profesjonalistów działających w różnych obszarach rynku, kierując się naszym motto „powering the world of work”.

Tym co wyróżnia nas spośród konkurencji jest unikalny system rekrutacji oparty o wyspecjalizowane dywizje, skupiające się na obsłudze poszczególnych sektorów rynku pracy. Dla naszych klientów jest to gwarancja dotarcia do najwyższej klasy specjalistów oraz możliwość pełnego dopasowanie procesu rekrutacji do ich potrzeb.
 
Więcej informacji na www lub FB
 

Oferty pracy z językiem francuskim są dostępne pod tym linkiem
 
 
 

 

 

Sektory działalności

Audyt i doradztwo podatkoweBanki i ubezpieczeniaDoradztwo personalneDoradztwo prawneEnergetykaHandel i DystrybucjaHotele i restauracjeInformatykaBudownictwoMediaMedycyna - farmacjaNieruchomościPerfumeria - kosmetykaPromocja - ReklamaŻywnośćMotoryzacjaTekstylia - odzieżTelekomunikacjaTransport i logistykaInne