Porozmawiaj online z Campus France
Nasi konsultanci nie są w tej chwili dostępni

Przedsiębiorstwa

ACCENTURE Sp.zo.o.
ACCENTURE Sp.zo.o.
Sienna 39
00-121 Warszawa
Polska

Informacje o firmie

 

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Współpracujemy z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi firmami, wspierając je w procesie transformacji biznesowej, poprzez pięć obszarów naszej działalności biznesowej, tj. Strategy, Consulting, Digital, Technology oraz Operations.
 
 
 
Niezależnie od tego, skąd jesteś i co studiowałeś, Accenture da Ci szansę rozwinięcia swojej kariery. Warunek? Chcemy poznać Twój talent. Pomyśl o swoich mocnych stronach, osiągnięciach, o tym, kim chciałbyś być. Rekrutujemy ludzi, a nie CV. Dla nas liczy się Twoja pasja, zaangażowanie i chęć nauki. Wiemy, że umiejętności się zdobywa, ale entuzjazm trzeba mieć w sobie.

Dołącz do zespołu osób, które kochają to, co robią i zobacz, jaką satysfakcję daje praca z największymi polskimi i światowymi Klientami, dla których jesteśmy Partnerami i Doradcami na drodze transformacji ich biznesu.

Accenture jest jedyną firmą, która oferuje swoim Klientom tak szeroki wachlarz możliwości i dostarcza rozwiązania w tzw. modelu end to end. Wspieramy największe przedsiębiorstwa z wielu sektorów rynku, takich jak: bankowość, ubezpieczenia, handel, telekomunikacja, energetyka, produkcja. Dzięki temu pracujemy z najlepszymi. Chcesz poznać liczby, które potwierdzają nasze słowa? Nasi Klienci to 89 firm z rankingu FORTUNE® Global 100 i ponad ¾ z FORTUNE® Global 500 oraz instytucje rządowe z całego świata.
Accenture ma ponad 25 lat doświadczenia na polskim rynku. W naszych biurach pracuje ponad 3000 utalentowanych osób. Warto zawalczyć i stać się częścią międzynarodowej rodziny Accenture. Podejmujesz wyzwanie?
 
ZNASZ JĘZYKI? W ACCENTURE MOŻESZ ZNALEŹĆ NOWE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU

W Accenture możesz rozwinąć karierę bazując na swoich zasobach i mocnych stronach. Osoby znające języki obce, w tym między innymi francuski i angielski, mogą znaleźć zatrudnienie między innymi w działach Accenture Strategy i Accenture Operations, w których mamy teraz szereg otwartych pozycji dla osób uzdolnionych lingwistycznie.
Czego jeszcze oczekujemy od idealnych kandydatów? Sprawdźcie poniżej:
 


Accenture Consulting to dział firmy zajmujący się realizacją projektów łączących biznes i nowoczesne technologie. Dynamicznie zmieniające się warunki panujące na rynku stawiają przed nami nowe wyzwania z zakresu doradztwa strategicznego i operacyjnego. Zespół ekspertów Accenture jest zaangażowany w projekty, które poprawiają efektywności funkcjonowania przedsiębiorstw naszych Klientów oraz wpływają na ich stabilny rozwój. Współpracujemy z firmami na całym świecie, świadcząc usługi dla ponad 40 branż. Dzięki naszej specjalizacji w konkretnych obszarach jesteśmy w stanie dostarczać kompleksowe i innowacyjne rozwiązania (w modelu end to end) dostosowane do potrzeb każdego Klienta.
 
Accenture Capability Network

Accenture Capability Network to międzynarodowa sieć zespołów eksperckich, część Accenture Consulting. Nasi pracownicy współpracują z prestiżowymi Klientami międzynarodowymi – wiodącymi firmami i przedsiębiorstwami. Capability Network to dynamicznie rozwijającą się sieć ponad 2500 konsultantów. Nasze zespoły eksperckie zlokalizowane są w Azji, Europie, Ameryce Północnej oraz Ameryce Łacińskiej i zapewniają Klientom profesjonalne i globalne wsparcie. Polskie biuro jest największym w Europie i drugim największym na świecie pod względem liczby zatrudnionych osób. Obecnie zespół liczy ponad 300 międzynarodowych ekspertów z Polski i Europy. Ich specjalistyczna wiedza branżowa i funkcyjna, połączona z globalną perspektywą, pozwala wspierać strategiczne decyzje naszych Klientów, poprzez dostarczanie im konkretnych rozwiązań przynoszących wymierne korzyści.
 
Profil kandydata:
Do zespołu Accenture Capability Network szukamy osób z najlepszymi wynikami w nauce, które szybko się uczą. Rekrutujemy ludzi ambitnych, przedsiębiorczych, otwartych i chętnych do współpracy, osiągających sukcesy zarówno akademickie, jak i pozanaukowe. Z uwagi na częste podróże i pracę z klientami międzynarodowymi, niezbędna jest znajomość języków obcych. Kandydaci powinni także dobrze czuć się w dynamicznym środowisku pracy oraz studiować jeden z poniższych kierunków:
 • Biznes/finanse (ekonomia, księgowość, zarządzanie, finanse, międzynarodowy biznes, zarzadzanie i rozwój organizacji),
 • Kierunki techniczne, inżynierię, matematykę,
 • Informatykę. 
Zaaplikuj: cn.careers.pl@accenture.comAccenture Operations to dział wspierający wiodące organizacje w procesie transformacji istniejącego modelu operacyjnego. Outsourcing procesów biznesowych, outsourcing pakietowy i outsourcing IT pozwalają obniżyć koszty, przez co firmy stają się bardziej efektywne i mogą szybciej reagować na zmieniające się potrzeby rynku. Nasz zespół zarządza procesami w takich obszarach jak finanse, księgowość, marketing, zamówienia czy obsługa Klienta, zapewniając ich ciągłość i efektywne działanie.

Profil kandydata:
Do zespołu Accenture Operations szukamy osób, które są otwarte i cenią współpracę z innymi. Rekrutujemy kandydatów ze znajomością języków obcych, którzy nie zdobyli jeszcze doświadczenia zawodowego jak i osób z kilkuletnim stażem pracy w obszarach takich jak finanse i rachunkowość, programowanie, IT, obsługa klienta, digital marketing, social media, czy zarządzanie projektami. Swoje zgłoszenia mogą nadsyłać studenci i absolwenci z wykształceniem w dziedzinie:
 • Biznesu (np. ekonomia, księgowość, zarządzanie),
 • Informatyki,
 • Filologii,
 • Inne. 
Mile widziani są kandydaci, którzy wykazywali się dodatkową aktywnością na uczelniach wyższych np. koła naukowe oraz odbywali staże w firmach z sektora biznesu lub technologicznego, zdobywając doświadczenie związane z zastosowaniem programów MS Office.

Zaaplikuj: praca.outsourcing@accenture.com
 
Pamiętaj, Accenture to szeroki wachlarz możliwości rozwoju kariery w każdym z naszych działów.
 
 • Strategy
 • Consulting
 • Digital
 • Technology
 • Operations 

Czeka na Ciebie wiele możliwości i projektów, które pozwolą Ci rozwinąć Twoje umiejętności.

Sektory działalności

Banki i ubezpieczeniaDoradztwo dla firmEnergetykaInformatykaMediaTelekomunikacjaInne