Porozmawiaj online z Campus France
Nasi konsultanci nie są w tej chwili dostępni

Katalog podwójnych dyplomów polsko-francuskich

KATALOG PODWÓJNYCH DYPLOMÓW POLSKO-FRANCUSKICH

Ambasada Francji i Instytut Francuski w Polsce mają przyjemność przedstawić Państwu “Informator podwójnych dyplomów francusko-polskich”.

Jest to zbiór informacji o 66 kierunkach, na których można zdobyć jednocześnie dwa dyplomy, francuski i polski, oraz o 16 programach Erasmus-Mundus, w których biorą udział polskie i francuskie uczelnie.

Katalog pomoże studentowi dokonać wyboru studiów w Polsce lub we Francji. Składa się z fiszek, które zawierają informacje na temat sposobu i kryteriów rekrutacji, danych koordynatorów programu oraz korzyści wynikających z wyboru danego kierunków studiów. Jest wyposażony w indeks przedmiotowy z podziałem studiów według kierunków, w informacje o regulacjach prawnych dotyczących podwójnych i wspólnych dyplomów oraz informację o Klubie Absolwentów (Club France Pologne).

Katalog powstał na podstawie ankiet przeprowadzonych we francuskich i polskich uczelniach, przy aktywnym udziale koordynatorów programów i wsparciu Agencji Campus France.
 
Ambasada Francji, Instytut Francuski w Polsce i Agencja Campus France pragną gorąco podziękować wszystkim francuskim i polskim wyższym uczelniom, które wzięły udział w ankiecie.
 
Informator o podwójnych dyplomach polsko-francuskich jest dostępny w wersji elektronicznej, po francusku lub po polsku na stronie Instytutu Francuskiego oraz w załączniku poniżej.

Pliki do pobrania