Porozmawiaj online z Campus France
Nasi konsultanci nie są w tej chwili dostępni

Certyfikaty i egzaminy z języka francuskiego

PRZED WYJAZDEM NA STUDIA, POTWIERDŹ OFICJALNYM DYPLOMEM ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA FRANCUSKIEGO ! 

         

W Polsce istnieją różne rodzaje oficjalnych egzaminów, które poświadczają znajomość języka francuskiego. Są przydatne kiedy szukamy pracy lub zamierzamy studiować we Francji. Strona Instytutut Francuskiego w Polsce pomoże Wam zorientować się jaki dyplom będzie dla Was najbardziej użyteczny i gdzie najbliżej znajduje się centrum egzaminacyjne, w którym będziecie mogli wygodnie zdać egzamin lub test.


CERTYFIKATY DELF/DALF

Jeśli chcecie podnieść Wasze kwalifikacje językowe do celów prywatnych lub zawodowych oraz posiadać dyplom uznawany na całym świecie, dyplomy DELF i  DALF są najbardziej odpowiednie. DELF i DALF są to oficjalne dyplomy wydawane przez francuskie Ministerstwo Edukacji Narodowej, które zaświadczają o umiejętnościach kandydata w zakresie znajomości języka francuskiego w piśmie i mowie.
 

TCF - TEST ZNAJOMOŚCI JĘZYKA FRANCUSKIEGO

Jeśli natomiast chcecie tylko ocenić Waszą znajomość języka francuskiego, wybierzcie TCF - Test de Connaissance du Français czyli test znajomości języka francuskiego. Tego jest progresywny i dzięki niemu po prostu dowiecie się jaki macie poziom znajomości francuskiego. Na zakończenie otrzymacie dokument poświadczający Wasz poziom znajomości języka (od A1 do C2) wydany według skali Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego opracowanej przez Radę Europy.

Chcesz zapisać się na DELF lub DALF kliknij tutaj.
Chcesz zapisać się na TCF kliknij tutaj.

 

 

Pliki do pobrania